Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

EKSKLUZIVE/ U cilësua si kapo-banda e pros titucionit në Itali, flet shqiptarja: Jam e pafajshme, do ua vërtetoj

Një lajm mbi arrestimin e një shqiptareje nga policia e Brescias në Itali, mori hov në mediat italiane, por edhe ato shqiptare.

U mësua se shqiptarja ishte Liljana Shoshari me banim në Itali, e cilësuar si kapo-banda e një grupi grab itjeje, dr oge dhe shfrytëzimi pros titucioni.

Lidhur me këtë lajm ka reaguar ekskluzivisht për JOQ ALBANIA, vetë Shoshari, e cila ka mohuar çdo akuzë.

Përmes një videoje, ajo tregon për JOQ, se gjithçka e ka bërë me punë të ndershme dhe se akuzohet padrejtësisht. Shoshari është nënë e tre fëmijëve dhe merret me pastrimin e shtëpive në Itali.

Ajo thotë se lidhur me çështjen ka punësuar edhe dy avokatë të saj, përmes të cilëve kërkon pafajësi.

Ndër të tjera, shqiptarja shprehet se është e pafajshme dhe këtë do ua tregojë shumë shpejt.

Ndiqni videon e mëposhtme: