Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E tregoi vetë/ Para se të zihej me Ledjanën për Mevlanin, Antonela ka kërkuar burrë në Itali: Epo kisha tre vite beqare

Antonela e “Përputhen” ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Ndryshe” në Top Albania Radio. Ish-konkurrentja tregoi se ka konkurruar edhe në “Uomini e donne”, por hoqi dorë.

Antonela rrëfeu se mënyra si ajo do të merrte pjesë në të, nuk ishte ajo që dëshironte, pasi do të ishte nga ana e vajzave që l uf tonin për djemtë.

“Kisha konkurruar dhe atje, sepse kisha tre vite single. Por unë doja të më n g acm onin, jo t’i n ga cmoja unë djemtë”, u shpreh ajo.