Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E shtunë e zezë/ Koronavirusi i merr jetën mësuesit shqiptar, vetëm 44 vjeç ishte

Një mësues 44-vjeçar nga fshati Udënisht i Pogradecit ka humbur jetën nga koronavirusi.

4 raste të reja me koronavirus në Shqipëri, shkon në 6 numri i të prekurve  – A2 CNN

Ai quhet Leonard Xhemollari. Xhemollari prej ditësh ishte i intubuar në Spitalin Infektiv në Tiranë, por nuk ka arritur t’i mbijetojë sëmundjes edhe pse nuk kishte sëmundje të tjera.

44-vjeçari dyshohet se është infektuar në Ohër, ku kishte qenë me pushime.

Shënohet viktima e dytë nga koronavirusi në Shqipëri – A2 CNN