Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E shkuara e Einxhel/ Pse thuhet se moderatorja i “zhvati” paratë këngëtarit të njohur në bashkëpunim me…

Moderatorja Einxhel Shkira është një prej konkurrenteve më të forta në shtëpinë e Big Brother Vip. Karakteri i saj ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, duke e bërë dhe një prej pretendenteve për të fituar spektaklin.

Ajo njihet si moderatore dhe ka prezantuar disa emisione. Por Einxhel Shkira ka marrë pjesë edhe në videoklipe, dhe kjo e shkuar e saj i ka “shpëtuar” të gjithëve.

Bëhet fjalë për këngën “Ata nuk e dinë” e vitit 2014, një bashkëpunim me Encën. Ajo ka qenë modele në videkoklipin e kengës “Ata nuk e dine” të reperit Noizy dhe këngëtares Enca Haxhia.

Në klip luan rolin e një vajze që në bashkëpunim me Encën joshin dhe “zhvasin” paratë e Noziyt.