Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E rëndë në Elbasan, shqiptari hidhet nga kati i 7-të, shpëton për mrekulli/ Ja si është gjendja e tij shëndetësore

Një ngjarje e rë ndë është regjistruar gjatë natës në qytetin e Elbasanit, ku një person ka tentuar t’i japë fund j etës dhe është he dhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte.

Ky shtetas, identiteti i të cilit nuk është bërë ende me dije, fatmirësisht ka mundur të mbi jetojë dhe ka rënë në tarracën e një biznesi, poshtë pallatit ku banonte.

Forca të shumta po licie dhe ambulanca kanë shkuar menjëherë në vendngjarje. Por për shkak të orarit të vonë, fast food-i në pronësi të shtetasit Ilir Zekthi ka qenë i mbyllur dhe kjo i ka de tyruar forcat e Pol icisë që të th yejnë xhamat e tij dhe të futen brenda për të shpëtuar banorin që ishte hedhur nga kati i 7 i pallatit.

I pla gosuri është dërguar në spital, ndërkohë gjendja shendetësore e tij nuk dihet/ P ol icia po heton për shkaqet që e kanë çuar atë drejt aktit të rëndë.

Tiranë/ 40-vjeçarja i jep fund jetës, hidhet nga ballkoni i pallatit nga  kati i... • Gazeta Reforma