Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E pyetën sa do për një natë ta bëjmë bashkë në krevat, Kejvina Kthella u kthehet keq: Mami dhe motra jote sa do?

Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa prej tyre janë shan tazh uese.

Latest show: Kejvina Kthella crying in 'Xing with Ermalin'

Në fotot e publikuara lexohen lehtësisht të gjitha mesazhet që shkruhen nga meshkujt të ndryshëm ku i ofrojne me mijera euro për një natë.

“Sa lek pate natën nëse gaboja 5000 apo..” shkruan një person të cilin më pas Kejvina ia tregon dhe profilin e Instagramit.

“Qa bane, 10000 euro per 1 nat a prano” shkruan një tjetër person. Modelja nuk e ka lënë me kaq por i drejtohet personit që shkroi duke i thënë: “Të jap 20, më jep mamin e motrën tënde o gomar”.
Madje, modelja tregon se persona të ndryshëm përdorin identitetin e saj duke sajuar biseda që s’janë të vërteta.

After offending and negative comments, Kejvina reacts: 'Calm down, I'm not the people!' - Instagramming

In a complicated love: Kejvina Kthella cries with the followers