Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E pyesin se kur do i propozojë Sarah? Pajtimi habit me përgjigjen: Po lëvizim vendin e televizorit

Lidhja blogeres Sarah Berisha dhe Pajtim Krasniqi ose ndryshe i njohur si Dj Pm, nisi para syve të publikut brenda “Big Brother Vip”. Pas mbarimit të formatit ata kanë vijuar romancën e tyre dhe duket se gjërat po shkojnë shumë mirë për ta.

Sarah zbulon detaje nga pushimet e para me Dj Pm dhe planet për fejesë

Çifti kanë vendosur të mos e tregojnë shumë lidhjen e tyre në rrjetet sociale dhe të jenë sa më të rezervuar. Së fundmi Dj PM ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e tij në Instagram ku nuk kanë munguar pyetjet në lidhje me partneren e tij.

Fansat e çiftit mezi presin që ata ta kurorëzojnë dashurinë e tyre dhe janë kuriozë të dinë nëse do të ketë ndonjë propozim nga ana e Pajtimit.

“Ndonjë propozim për Sarën a do të ketë së shpejti PM? Se mezi po e presim”– e pyet një ndjekës ndërsa Dj është përgjigjur duke bërë shaka:

“Po do të ketë, madje për të mos gënjyer, i kam propozuar: A do ia ndërrojmë vendin televizorit. Nuk e di shikojmë me kohën”.

Rikujtojmë se disa kohë u përfol se marrëdhënia mes çift nuk po shkonte mirë por Sarah i hodhi poshtë këto aludime dhe tregoi se gjërat midis saj dhe PM po shkojnë shumë mirë dhe janë duke e shijuar lidhjen. Momentalisht lidhja e tyre është në distancë pasi Pajtimi jeton në Kosovë ndërsa Sara në Tiranë por e vizitojnë njëri-tjetrin shumë shpesh.

Çifti kanë vendosur të mos e tregojnë shumë lidhjen e tyre në rrjetet sociale dhe të jenë sa më të rezervuar. Së fundmi Dj PM ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e tij në Instagram ku nuk kanë munguar pyetjet në lidhje me partneren e tij.

I am in love with him", Pajtimi and Sarah flirt with each other, Dj PM: You will always have me ... - Gossip