Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E pyesin anën e kujt do mbaje po të ziheshin? Biznesmeni shqiptar e thotë hapur: Të nënës sime se gruaj vjen e ikën!

Në studion e emisionit “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte i ftuar sipërmarrësi Arbër Çepani.

Fle nëpër hotele”, Arbër Çepani e pranon hapur që ka një lidhje: Kam kontakte edhe me ish-të dashurat – Dosja AL

Ai tha se në një raport në çift, duhet të krijosh një formë balance në marrëdhënien mes bashkëshortes dhe nënës. Por shtoi se nëna është e pa zëvendësueshme e është gjithnjë aty për ty.

“Është një lloj lidhje ajo që ke me nënën që nuk e zhbën me asnjë lloj gjëje, varet edhe nga roli që ka nëna. Djali duhet të mundohet të mbajë një lloj balance, por vendin e nënës nuk e zëvendëson në asnjë lloj situate. Nëse me një grua dashurohesh dhe pas 3 vitesh mund të gjesh një grua tjetër, dashuria për nënën është gjithmonë aty”, u shpreh Arbri.

Arbër Çepani shfaqet për herë të parë si moderator: Po sakrifikoj biznesin për televizionin

Accepted the bond of love, revealed who is the girlfriend of Arber Çepani