Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E pranuar hapur fare që janë bashkë para të gjithëve/ Njihuni me çiftin më të ri në median shqiptare

Argjira Spanca dhe Graciano Tagani pranuan dje publikisht se janë në një lidhje. Gjatë kohës që po diskutonin rreth vërtetësisë së çifteve në rubrikën “Trotuar”, Graciano dhe Argjira pranuan se janë në një lidhje dashurie.

Zbulohet identiteti i moderatores që bashkëjeton me Graciano Taganin, si  nisi historia e dashurisë në televizion – Panorama Plus

Kur të ftuarit u pyetën se cilët janë beqarë, Graciano dhe Argjira u çuan dhe me shaka tentuan të dilnin nga studioja, si për t’iu shmangur kësaj pyetjeje.

Pastaj u kthyen në vendet e tyre dhe pranuan se mes tyre ka diçka më shumë se thjesht marrëdhënie pune.

“Mos aktroni se ju e dini që e kam shumë inat këtë gjë. Ju e dinit të gjithë. Pse bëni sikur s’e dini?!”,- tha Graciano në siklet.

Çifti më i ri i showbizit: Argjira Spanca dhe Graciano Tagani nuk e fshehin më lidhjen e tyre