Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E pazakontë në Durrës/ Qytetarët heqin rrobat dhe marrin rreze: Disa futen në det për tu larë

Temperaturat e larta gjatë kësaj fundjave kanë bërë që njerëzit të dalin për të shijuar bregdetin e Durrësit.
Qytetarë të shumtë janë drejtuar drejt plazhit të Durrësit, të Golemit, por edhe të Gjirit të Lalzit.

Përveç rrezeve të diellit, fëmijët kanë pasur mundësi që të zhvillojnë lojëra në rërë.

Madje ka pasur edhe nga ata që kanë veshur rrobat e plazhit dhe kanë marrë rreze dielli, si të ishte një ditë vere.