Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E mbani mend Gymyshin? Ajo do martohet dhe ja kush qenka burri pasanik

Aktorja Songul Oden është shumë e njohur në vendin tonë nga roli i “Gymyshit”, por edhe roli i “Jaseminit” në “Shtëpiake të dëshpëruara”.

 ‘Gymysh’ do të martohet, zbulohet data

Nga jeta private e aktores mediat turke kanë zbuluar se ajo shumë shpejt do t’i japë fund beqarisë. Sipas gazetave turke sot Songul Oden do të lidh kurorë me biznesmenin Arman Biçakçi.

Songul Oden

Çifti janë bashkë prej vitesh, por kanë preferuar lidhjen e tyre mos ta bëjnë publike. Ata kanë vendosur të mbajnë një dasmë të vogël më shtëpinë e biznesmenit ku do të ftojnë vetëm 20 veta, familjarët e miqtë e ngushtë.

Çifti planifikojnë të bëjnë një dasmë të madhe pas pandemisë së koronavirusit.

songul oden - EventingLB