Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E martë e zezë! Një tjetër shqiptar jep shpirt në minierë: La fëmijët jetim!

Një person ka mbërritur pa shenja jete pasditen e sotme në spitalin e Burrelit. Mësohet se vik tima është Ilir Turja me profesion minator.

Plagosen dy minatorë në minierën e Bulqizës - Konica.al

Ndërkaq, është ende e paqartë sesi ka ndodhur ngjarja.