Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

‘E lumtur ta ndaj me ju’, Arilena Ara jep lajmin e bukur nga karantina

Këngëtarja e njohur Arilena Ara ka ndarë një lajm të bukur me ndjekësit. Përmes një postimi në rrjete sociale Arilena ka treguar se shumë shpejt do të mbajë një koncert recital live të quajtur “Sounds Of Silence”.

Këngëtarja ka publikuar në profilin e saj të Instagramit një foto të saj në sheshin “Nënë Tereza”, ku dhe do të mbahet koncerti recital. “Sounds Of Silence”- E lumtur të ndaj me ju këtë lajm! Recitali im live, nga Sheshi “Nënë Tereza”, ka shkruar ajo.

Arilena nuk e ka zbuluar ende datën se kur do të mbahet koncerti por ndjekësit mezi po presin.

Leave a Reply