Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E kërkonin prej dy vitesh, gruaja gjendet duke notuar për qejf në det/ Na habiti

E shpallur e zhdu kur prej dy vitesh, një grua është shfaqur rastësisht duke notuar në brigjet e Kolumbisë.

Ajo hu mbi kontaktet para dy vitesh me familjarët.

46-vjeçarja nga Amerika Latine, e identifikuar si Angelica Gaitan, u gjet rreth një milje larg bregut në afërsi të qytetit Puerto Colombia nga peshkatari Ronaldo Visbal.

Burimi: Daily Mail/ Marrë nga Gazeta Korrekte