Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E harroi Tean? Bearti nga Kosova shfaqet në krahët e këngëtares shqiptare duke u….. mos janë lidhur?

Enca Haxhia publikoi një fotografi me një mashkull në rrj etin social “Instagram”. Enca është një nga artistet që çdo herë merr vëmendjen të madhe me paraqitjet publike dhe deklaratat e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një fotografi, ku shfaqet në përqafim të një mashkullit.

Por, personi në fotografi është emër i njohur për publikun dhe bëhet fjalë për ish-konkurrentin e “Për’puthen”, Beart Rexhepin.