Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E harroi Anën dhe Melisën kaq shpejt/ Fatjon Kuqari i lidhur me modelen super të bukur: Beb pra!

Fatjon Kuqari ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave rozë pasi ishte një nga konkurrentët më fortë dhe të pëlqyer në emisionin “Përputhen”.

Fatjon Kuqari vendos të largohet nga PërPuthen | IMA - InfoMedia Albania

Ai u largua nga emisioni, pas zënkës me njërin prej konkurrentëve të rinj, Erin, me të cilin pati një përplasje që degradoi në sharje dhe ofendime.

Pak orë pas elem inimit ai lajmëoi fansat në rrjetet sociale se ishte dorëhequr nga emisioni pasi nga gjërat që po ndodhnin po dilte nga vetja.

Menjëherë pas daljes së tij, ai ka qenë sërish në qendër të vëmendjes, pasi këngëtarja Fifi e bëri tag në këngën e saj më të re Man iak”, duke na zbuluar se do të bashkëpunonte me të.

Por së fundi ai ka tërhequr më shumë vëmendje pasi modelja seksi Trejsi Sejdini i ka bërë tag në një nga psotimet e saj. Ajo ka publikuar në instastory atë që i ka shkruar Fatjoni, “O fëmijë i llastuar”, ndërsa modelja ka publikuar një video shumë seksi dhe krahas shkruan “Bebwww praaaa”.

Me mua nuk tall njeri by*ën”- Propozimi i Melisa Lleshit revolton Fatjon  Kuqarin. 26-vjeçari merr vendimin e papritur për “Përputhen”

Çifti i parë i “Përputhen? Ana Lleshi dhe Fatjon Kuqari i japin “duart”  njëri-tjetrit, Melisa Lleshi ndërmerr veprimin e papritur