Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E gjetën duke dhënë shpirt në trotuar, burrat e marrin 24-vjeçarin në krah/ Ja si i shpëtuan jetën, nëse do të ishin vonuar disa sekonda do e qanin tani

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në Gjermani, në kryeqytet në Berlin. Një 24-vjeaçar mund të kishte humbur jetën nëse nuk do ta kishin shpëtuar disa burra.

Berlin protest against coronavirus curbs draws thousands

Ata vunë edhe jetën e tyre në rre zik për të shpëtuar të riun, ata e kanë ngritur në krah dhe pamjet e tyre teksa mbajnë të riun në krah kanë bërë xhiron e mediave.

Burrat e kanë gjetur të riun të shtrirë në trotuar dhe për pak do të kishte dhënë shpirt nëse nuk do të kishin qenë ata. Ende nuk dihet se si ka ndodhur ngjarja, por poli cia në Berlin po punon për ta zbardhur se çfarë ka ndodhur.

Foto ngacmuese