Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E FUNDIT/ Rama jep njoftimin e papritur: Sonte kam komunikimin e fundit

Kryeministri Edi Rama bën me dije se sot do të komunikojë për herë të fundit për armikun e padukshëm.

Rama thotë se në 21:00 do të jetë komunikimi i fundit për luftën ndaj COVID-19.

STATUSI NGA EDI RAMA

🔴 SONTE NË 21.00 KOMUNIKIMI IM I FUNDIT KUSHTUAR EKSKLUZIVISHT LUFTËS ME ARMIKUN E PADUKSHËM COVID19

Leave a Reply