Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E fundit! Iku nga shtëpia disa javë më parë, gjendet i pajetë shqiptari: Dhimbje dhe pikëllim i thellë!

Është gjetur pa shenja jete 80 vjeçari Enver Berkolli i cili ishte zh dukur disa ja vë më parë.

Këtë e ka bërë të ditur Ridvan Tahiri që drejton një grup të vullnetarëve që kërkojnë njerëzit e humbur.

“Po sa u informova se Enver Berkolli është gjetur pa shenja jete. Ndjej dhimbje dhe pikëllim të thellë me familjen Berkolli. Në emër timin dhe në emër të gjithë vullnetarëve ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes. Baca Enver, qofsh banor i xhenetit. Do të kujtojmë i gjithë grupi i vullnetarëve”, ka shkruar.

qirinj