Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E fejuara i ka datëlindjen sot/ Arbër Hajdari i bën urim zemre

Pas përfshirjes në “Big Brtoher VIP”, edhe pse si opinionist, jeta e tij pesonale u përfshi në media rozë e rrjete sociale. Dihej se Arbër Hajdari është në lidhje prej vitesh me Vlerën, vajza e biznesmenit të njohur Blerim Devollit.

Çifti para disa muajsh janë fejuar në qytetin e Tiranës. Përmes disa fotografive, Arbëri zbuloi për herë të parë partneren e tij, duke shkruar: “Vlera ime”

Ai e ka mbajtur hermetike këtë pjesë dhe postimt numoërohen me gishtat e njërës dorë. Por nuk mund të mungonte një i tillë në ditën speciale të çiftit, ditëlindjen e Vlerës.

“Gëzuar ditëlindjen” ka shkruar Arbri shoqëruar me një zemër dhe një lule, pa u zgjatur shumë.