Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E enjte e zezë! Makina u kthye përmbys, shqiptari jep shpirt në mes të rrugës

Një 35- vjeçar ka humbur jetën sot si pasojë e një aks identi në aksin rrugor Milot Morinë.

Aksident me vdekje në autostradën Tiranë-Durrës – A2 CNN

Bëhet fjalë për të riun, Gersi Nikolli, i cili ishte duke udhëtuar me mjetin e tij tip ‘Volkswagen”.

Po licia bën të ditur se 35-vjeçari ka humbur kon trollin e automjetit dhe për pasojë ka gjetur vd ekjen e menjëhershme.

Tre automjete përfshihen në aksident - Tv Klan