Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E ëma turpëron Rita Orën pasi postoi foton: Hajde ta qep mami Rit se të është…

E Rita Ora bëri shaka se po shpërqendrohej nga procesi për shkrimin e teksteve të reja, teksa pozoi pranë një arushi gjigant prej pelushi.

Këngëtarja e famshme u shfaq e veshur e gjitha me të zeza dhe mjaft sportive. Ajo që binte në sy ishte bluza e saj, ku i tregonte barkun jashtë më shumë seç duhet.

E këtë detaj e ka vënë re edhe mamaja e saj, Vera Ora, e cila i ka lënë edhe një koment në gjuhën shqipe, ashtu siç vetëm ajo di t’i bëjë.

?Tu paska shkep bluza Rit, hajde ta qepe mami ?”, i shkruan ajo me shaka, ashtu siç i komenton edhe herë të tjera në fotot e saj.

rita ora dhe e ema - InfoShqip.com