Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E diel morti kjo/ Humb jetën edhe po li ci shqiptar nga Covid-19: La jetim tre fëmijë

Njē efektiv i p oli cisë së Drejtorisë Vendore të Po lic isë së Elbasanit ka humbur jetën në betejën me Covid 19.

Qytetarët do ndezin qirinj sonte për ta nderuar ikonën Leze Qena

Burime zyrtare konfirmuan se Inspektor Banush Ferhati, 57 vjeç mëngjesin e kësaj të diele ndërroi jetë në Spitalin “Shefqet Ndroqi” ku ishte shtruar në mesjavë.

Ferhati ishte baba i tre fêmijëve dhe kishte 23 vite punë në po l ici.