Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E degjeneroi fare/ Gazetari, Arian Çani tregon se nga kush ka më shumë frikë Edi Rama

Gazetari Arian Çani thotë se më shumë se kujtdo tjetër në opozitë, kryeministri i frikësohet Berishës.

Në emisionin “Të Paekspozuarit”, Çani tha se zgjedhjet e fundit treguan forcën e Berishës.

“Ne sot është e thjeshtë të flasim për rikthimin e Berishës.

Ai nuk po rikthehet, këtu ka qenë. Luli ka qenë atje që ai thjesht të qetësohej pas humbjes. 6 marsi na e vërtetoi këtë. Ajo është partia e Berishës.