Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E Çuditshme: Foshnja 15 Muajsh Teshtitë Dhe Thotë “Elhamdulilah”

Një video e cila u bë virale nëpër rrjetet sociale shfaqë një foshnje dy muajshe, e cila bën një veprim jo të zakonshëm. Ajo në video shihet duke tështitë dhe më pas falënderon Zotin me shprehjen islame “Elhamdululah”.

Komentuesit këtë veprim të kësaj foshnje e kanë quajtur mrekulli, pasi që kjo nuk ndodh zakonshëm që një foshnjë dy muajshe të dijë të shqiptojë këto fjalë.

Leave a Reply