Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E bujshme! Ja kur nis ”Përputhen 40” do të ketë edhe 65 vjeçar që duan gra: Dashuria nuk njeh moshë

Pas suksesit të Për’Puthen që numëron miliona klikime, këto janë ditët e fundit të përzgjedhjes përfundimtare të programit që nis për dy javë në Top Channel Përputhen plus 40.

Image result for olsa muhameti

Autorja Olsa Muhameti konfirmon që formula e këtij programi do të ketë risi, por gjithashtu edhe stafi mbështetës do të jetë më i zgjeruar. Bora Zemanit i besohet përsëri moderimi për këtë emision ku sigurisht sfi da këtë herë është mosha e konkurrentëve.

Në këtë program kanë aplikuar dhjetëra burra dhe gra të cilët janë në kërkim të njëri- tjetrit dhe duan të kenë një partner apo partnere përkrah.

Përputhen është kthyer në një fenomen televiziv që ndiqet nga të gjitha grupmoshat. Sot ky Reality Show që në qendër ka njohjet mes vajzave dhe djemve ka një shikueshmëri edhe përtej kufijve, kudo në botë ku ka shqiptarë.

“Përputhen 40” do të jetë vendi i njohjeve të reja për moshën 40 vjeç, që janë beqar të div orcuar apo të ve.

Image result for olsa muhameti