Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Duken kaq bukur bashkë! Iliri dhe Gilberta dalin të përputhur nga emisioni/ Puthje, përqafime dhe kërcim

Gilberta dhe Iliri, çifti i parë i deklaruar në Për”Puthen +40 dolën të përputhur nga emisioni ditën e sotme.

Pas një dekori të mrekullueshëm me tapet të kuq e trëndafila, ata morën urime nga të afërmit e tyre përmes video mesazheve.

Më pas Gilberta mori dhurata nga Iliri një buqetë me lule dhe një tortë.

Ata kërcyen për herë të fundit nën tingujt e muzikës romantike.