Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Duhet të merret me Luizin, Donaldi do të bëhet sonte pjesë e ‘Big Brother’?

Çfarë nuk po dëgjojmë çdo ditë. Edhe kjo na duhej?! Prit, më lër të flas. Më li të flas* Po, jepi. Që dje, kur Romeo Veshaj u shpreh se do të jetë i vetëm në sezonin e radhës të “Më lër të flas”…Do të jetë apo këtë donte ai të besonim ne? Nuk e di këtë gjë, mbetet për t’u parë. Të lutem, më lër të flas.

Më fal, vazhdo. Po thoja që fill pasi u përhap lajmi që Donaldi nuk do të jetë këtë sezon në “Më lër të flas”, disa ndjekës komentuan se mos ndoshta do të futet në “Big Brother”.

Krejt nga hiçi? Siç duket po. Mirëpo tani ka disa postime të çuditshme.Që janë? Sara Hoxha shkroi: “Po Donald Veshaj ku është?

Apo mos vallë do të rikthehet te shtëpia e tij e preferuar?”.Ëhë. Po pastaj?! “Ta shohim, prisni dhe pak” u përgjigj Donaldi.