Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Donaldi ka qëndruar i vetëm në oborr, reagon edhe Fifi: Bëhu i fortë këtë dua për ty unë…

Këngëtarja vazhdon t’i jap mbështetje edhe nga jashtë. Fifi ka ndarë një imazh në storien e saj në Instagram ku shihet Donaldi.

Ai rri i vetmuar në oborr teksa banorët tjerë rregullohen për edicionin e sotëm. Ndërkohë, ai moment i ka lënë përshtypje Fifit e cila e ka komentuar duke i shkruar se ajo dëshiron që ai të bëhet i fortë.

“Unë po lypi ti me u bo i fo rtë”, ka shkruar Fifi në mbishkrimin e postimit të saj. Ndryshe, aktori, Donald Veshaj, është banori i preferuar i këngëtares e cila edhe e dëshiron fitoren e tij.