Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Doli pa rroba fare, flet e reja që bëri veprimin e papritur: Më frymëzoi kjo këngë shqiptare

Florinda Sulillari, vajza që doli pa rroba fare për të protestuar për rastet e p*rdh* nimit në vendin tonë ka marrë vëmendje të madhe për veprimin e saj. Në një lidhje live për “Shqipëria Live”, është shprehur se ka pasur shumë mesazhe pozitive dhe tregon se në një moment kishte fr ikë dhe u d yzua nëse duhej të dilte ashtu, por ndryshoi mendim pasi dëgjoi këngën “Ma thuaj ti” të Rozana Radit.