Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Do mbeteni pa fjalë/ Ja si e ka zbukuruar Olta Boka shtëpinë për festat, do habiteni nga pema e saj

Festat e fundvitit po afrojnë dhe VIP-at shqiptarë kanë arreduar shtëpitë e tyre, siç ka bërë së fundmi dhe Olta Boka.

Ndryshe nga të tjerët, Olta ka vendosur një pemë më të veçantë. Pema e saj qëndron e varur në mur, e mbushur me zbukurime të ndryshme.

“Kjo pemë është ideale edhe për hapësira më të vogla apo për familje me fëmijë që s’lënë gjë pa prekur”, ka shkruar këngëtarja krahas një postimi të bërë në Instagram.