Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Do mbeteni pa fjalë/ Aktori i njohur turk që e duan gjithë femrat shqiptare ndryshon pamje, ja si duket

Aktori turk Burak Ozcivit, i njohur për audiencën vendase për rolin e tij si Bali Beu në serialin “Sulejmani i Madhërishëm”, ndryshoi imazhin e tij dhe çm endi gratë në të gjithë botën me imazhe të reja.

What a Pretty Family! The FIRST Photos of Karan.. Son of Burak öZçivit and  Fahriye Evcen | Al Bawaba

Fotot që ai ka postuar ditët e fundit kanë tërhequr vëmendjen për shkak të modelit të tij të ri të flokëve. Aktori i shkurtoi flokët dhe balluket, dhe padyshim që gratë e pëlqyen edhe më shumë.

Pëlqimet poshtë postimeve të tij flasin shumë se sa të ‘çm endura’ janë gratë pas tij. Secila prej fotove të tij ka më shumë se gjysmë milioni pëlqime.

“Çfarë djali je, burrë”, “Edhe unë do të isha zonja jote”, “Ti je një djalë më i mirë me flokë të shkurtër”, janë disa nga komentet.

Ju kujtojmë se Bali Beu është i martuar me aktoren Fahrija Evgen dhe më 13 Prill 2019, ata lindën fëmijën e tyre të parë, djalin Karan. Çifti u martua më 29 qershor 2017.

Burak Ocivit ndryshon look dhe femrat u 'çmendën'