Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

”Do konsultoheni me mua”/ Olta xheloze për Kristin dhe Keisin, deklarata e saj po bën xhiron e rrjetit

Olta është ak uzuar se ndjehet xheloze ndaj këtij raporti, pasi siç shpeshherë kanë thënë ‘Keisi i mori Kristin’.Lidhur me këto ak uza, ka folur vet Olta.

“Këto janë budallalliqe, idiotësira. Kërkojnë të bëjnë imazhin tim pis. Unë jam e martuar, kam fëmijë, e dashuruar, e lumtur. Unë e di që thotë bëhet xheloze në miqësi, por nuk jam bërë, thjesht unë jam tërhequr totalisht”, deklaroj aktorja.

Dyshja Keisi dhe Kristi po komentohen si pothuajse çift nga raportet e krijuara ditët e fundit në shtëpinë e BBVA.

Nderkohe Olta dhe Dea e nisën ditën duke folur me ironi me njëra-tjetrën. Olta duket se është shqetësuar për faktin që Dea u zgjua sot njëkohësisht me Luizin dhe konsumoi kafen e mëngjesit me të.

Duke folur me ironi Dea tha se një ditë do shoqërohet me të dhe një ditë tjetër me Luizin, që mos t’i mbesë qejfi askujt.Ajo madje shtoi se edhe kur të bëjë nominimet, njërin emër do ja marrë Luizit dhe tjetrin Oltës.

Olta i tha Deas që mos të qëndrojë aq shumë me Luizin sepse po bie në sy. Ajo tha se për çdo gjë duhet të konsultohet me të paraprakisht.