Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Do e falte Aurela Gaçe tradhtinë, këngëtarja e thotë troç: Ai ta mbledh mendjen se unë do e…

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Aurela Gaçe është shprehur e prerë kundër tradhtisë.

Aurela Gaçe vë duart në kokë pas raportimeve se ka lënë muzikën: Jam zgjuar  e tmerruar - SHQIP.com

Ajo dhe Monika Lubonja kanë qenë të ftuara në “Goca dhe Gra”, dhe teksa aktorja e ka pyetur nëse e fal tradhtinë Gaçe u shpreh në mënyrë kategorike “jo”.

Këngëtarja sqaroi se personi tjetër duhet të mbledhë mendjen e të mos bëje gabime të tilla.

Pjesë nga biseda:

Monika Lubonja: A e fal tradhtinë?

Aurela Gaçe: Jo

Monika Lubonja: Je e sigurt edhe për një njeri që e do shumë?

Aurela Gaçe: Ai njeriu ta mbledhë mendjen. Unë nuk e kisha menduar ndonjëherë, tani që më fute në mendime do të përgjigjem një herë tjetër.

Aurela Gaçe tërhiqet nga muzika, ja për çfarë arsye - SHQIP.com