Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Do bëhet nënë për herë të dytë? Këngëtarja Adelina Tahiri publikon foton me barkun e rrumbullakosur: Shumë shpejt

Adelina Tahiri shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të dytë. Këtë e ka zbuluar vetë këngëtarja me përgjigjet që i ka kthyer fansave në Instagram e një prej tyre e ka pyetur: “A e ke menduar ta shohësh veten nënë për herë të dytë?”

“Shumë shpejt”, i përgjigjet Adelina duke treguar se ajo e bashkëshorti e kanë në plan një beb të dytë.

Mes postimeve të shumta, Adelina ka treguar se me bashkëshortin është martuar 25 vjeç dhe ka publikuar disa foto nga shtëpia e tyre në Maqedoni.