Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Do bëhet baba për herë të parë, Ezel: Falenderoj Zotin, jam shumë i lumtur i kam gjetur emër të veçantë vajzës

Aktori i njohur si ‘Ezel’ për publikun shqiptar, Kenan Imirzalioglu do të bëhet baba së shpejti. Bashkëshortja e tij Sinem Kobal është në muajin e fundit të pritjes së ëmbël.

Ezel, father for the first time. The gender of the child is revealed

Mediat turke kanë zbuluar se Kenan dhe Sinem do t’i vendosin vajzës emrin Lalin.

Aktori është shprehur shumë i emocionuar që do të bëhet baba. “Jam shumë i lumtur. Faleminderit Zotit gjithçka ka shkuar mirë, pa probleme. Zoti na ruajtë nga syri i keq”-është shprehur Kenan.

Kuptimi i emrit Lalin u bë një nga temat më të hulumtuara në një kohë të shkurtër, pasi Kenan Imirzaioglu dhe Sinem Kobal njoftuan se do ta quanin të voglën e tyre, Lalin.

Por çfarë nënkupton emri Lalin?

Pas një kërkimi në internet, rezulton se emri Lalin është me prejardhje nga Turqia, Arabia dhe Persia. Kuptimi i emrit Lalin do të thotë ‘e kuqe rubini’.

Ezel ❖ Trailer ❖ Kenan Imirzalioglu ❖ English - YouTube

TV Series Debut Synopsis: Ezel Synopsis - Turkey Serial