Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Dje qau para saj/ Luizi sot prek me gjestet që po bën ndaj Kiara Titos

Kiara Tito nuk është në gjendjen e saj më të mirë që pas tërheqjes muskulare që pësoi mbrëmë. Por disa nga banorët po i qëndrojnë pranë e një ndër ta është Luizi. Ky i fundit me tu çuar në mëngjes ka shkuar të ndihmojë Kiarën.

Kiara përpiqet të çohet nga krevati, Luizi e ndihmon

Kiara është ngritur nga shtrati me ndihmën e Luizit e më vonë edhe banorët e tjerë janë përkujdesur për të.

Kiara përpiqet të çohet nga krevati, Luizi e ndihmon