Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Djali iu bë 6 muajsh/ Zajmina i dedikon fjalë zemre: E plotësuar në shpirt me kaq shumë dashuri

Këngëtarja, Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të dytë 6 muaj më parë, ku solli në jetë të voglin e saj Kamar. Ditën e sotme ajo ka vendosur të postojë një foto të veçantë me të nga momentet e para të lindjes.

Zaimina Vasjari: 'The spouse bothered little that she was prepared for the  boy' - Showbiz dhe TV

Në foto Zaimina shihet kur sapo ka sjellë në jetë birin e saj dhe përbri shkruan; “6 muaj me ty, me erën tënde, e plotësuar në shpirt me kaq shumë dashuri! Zoti të dhëntë shëndet e jet drita ime! Mami të do pafund Kamar”.

Zaimina nuk ngurron të ndajë me ndjekësit e saj momentet më të veçanta nga jeta familjare dhe jo vetëm!

I doli emri në përgjimet e policëve të arrestuar, reagon Zaimina Vasjari -  Opinion.al