Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Dimër zyrtarisht në Shqipëri, temperaturat ulen nën 0 gradë/ Në këto zona do bjerë dëborë

Masat ajrore me origjinë verilindore kanë diktuar mot të kthjellët por të freskët në vendin tonë. Parashikohet që edhe pasditja të vijojë në të njëjtat kushte atmosferike përjashtuar zonat malore ku herë pas-here do ketë kalime vranësirash.

Në këto vende të Shqipërisë po bie borë - Gazeta Online INSAJDERI

Temperaturat e ajrit ulen lehtë në mëngjes por mbeten konstante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -2°C në 15°C.

Bie borë edhe në Tiranë e Durrës – Epoka e Re