Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Dikur ishin shumë shoqe, dy këngëtaret shqiptare janë zënë keq: Dështake!

Rreth dy muaj, më parë bëri xhiron e rrjetit lajmi se Dafina Zeqiri dhe Tayna kanë prishur marrëdhëniet mes tyre.

Gjatë kësaj kohe, nuk kanë munguar as thumbat mes dy këngëtareve. Së fundmi, po komentohet sërish një thumb i Dafinës, e cila ka ndarë një postim në Instastory, ku flitet rreth diss-it që Eminem i ka bërë 6ix9ine.

“Eminem përgjithmonë! Kur dështakët u bëjnë diss idhujve të tyre!“- ka shkruar ajo krah postimit. Fansat mendojnë se ky status lidhet me Taynën.

Dikur e kishte idhull, sot konkurrente? Tayna reagon sërish për sherrin me Dafina Zeqirin

Pas “diss"-it të Taynes, Dafina Zeqiri bëri veprimin e menjëhershëm -  Gazeta Express