Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Dhu na ndaj 3-vjeçarit, nëna tregon si e gjeti djalin: Kisha dalë për pazar

Gjykata e Tiranës ka vendosur arr est me b urg për njerkun monster, 35-vjeçarin Alfred Kazanxhi i cili akuzohet për ke qtrajtimin e një të mituri.

Ai ka dhu nuar kafshërisht djalin 3-vjeçar të bashkëjetueses duke i th yer tre brinjë dhe fëmija ndodhet në gjendje të rëndë në spital. Në seancë, 35-vjeçari është shprehur se ai ka rënë nga krevati dhe se nuk e ka rr ahur.

Ndërkohë gazetarja Klodiana Lala raportoi ka zbardhur detaje të reja përsa I përket ngjarjes së rëndë. Mësohet se nëna e 3-vjeçarit ndër të tjera ka deklaruar se e ka gjetur fëmijën të dhu nuar dhe në gjendje të rëndë.

Ajo është shprehur:

Kisha dalë për pazar gjatë fashës orare. Kur erdha e gjeta djalin të rra hur. Nuk e di se çfarë ka ndodhur.
Kujtojmë se fqinjët deklarojnë se 3-vjeçari ka patur fraktura edhe ditë të tjera, teksa edhe mjekja që e ka ekzaminuar ka deklaruar se është rra hje.

Leave a Reply