Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Dhimbje nesër te “Lule të Vetmuara”/ Xhemrja e verbër e hedhin në det, mësoi a do e shpëtojnë

Kader lëndohet nga sjellja e Songylit pasi kjo e fundit ende nuk i beson.

Rrëfehet 'Xhemre' e serialit 'Lule të Vetmuara': Ju tregoj jetën ...

Mert i tregon Songylit të vërtetën. Songyl i kërkon falje Kaderit dhe i thotë se e ka mësuar të vërtetën. Dy mikeshat bashkohen mes lotësh.

Defne shkon të takojë Xhemren dhe e çon atë buzë një gre mine duke e gënjyer.

Xhemre përfundon në jetimore, ja ç'do ndodhë nesër në "Lule të ...

Defne e lë të vetme Xhemren në mes të grem inës. Xhemre bie nga gre mina ndërsa Defne e penduar përpiqet ta shpëtojë. Xhemre bie në det.

Vajzat shqetësohen pasi nuk gjejnë dot Xhemrenë. Kemal gëzohet kur mëson se do të lihet i lirë. Defne kthehet në shtëpi dhe e frik ësuar pret ndonjë lajm në lidhje me Xhemrenë. Nazan dyshon se Defne ka bërë diçka. Xhemre gjendet pa ndjenja në breg nga peshkatarët.

Lule te vetmuara – Episodi 74 - Tv Klan