Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Dhimbje e madhe! Këngëtarja shqiptare në zi/ Njeriu i afërt i saj ndahet nga jeta: Ike në lule të moshës

Këngëtarja e njohur Afërdita Demaku ka shpërndarë një lajm të hidhur. Ajo shkruan se ka ndërruar jetë në moshë të re një i afërm i saj.

Postimi i këngëtares:

Bled, na kpute shpirtin, engjulli jone! Mendojsha me te kendu ne dasmen tende e kurre se menduam se po na ike e po na len te pikelluar tere jeten! Jetofsh ne paqe, shpirte yt befte drite.