Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Dhimbje e madhe! Ish-i dashiuri i merr jètën 18-vjeçares dhe gjyshes së saj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Mal të Zi ku një vajzë 18 vjeçare është v ra rë nga ish-partneri i saj në shtëpinë ku jetonte me gjyshen dhe familjen.

Burime bëjnë me dije se ajo ndërroi jetë në vend bashkë me gjyshen ndërsa babai i saj është p lagosur. E ditur bëhet se e ndjera kishte jetuar me ish-të dashurin për disa muaj.

Ende nuk ka më shumë detaje në lidhje me këtë ngjarje. Mediat në Malin e Zi nuk e kanë raportuar identitetin e autorit.