Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Dhimbje e madhe! Humb jetën nga sëmundje e keqe, biznesmeni i njohur shqiptar

Ndahet nga jeta në moshën 61-vjeçare pas një sëmundje të rëndë Z. Haki Sinani. Haki Sinani ishte një prej biznesmenëve më të suksesshëm në vend, në fushën hidrosanitare.

“Me hidhërim të thellë ju njoftojmë për ndarjen nga jeta të presidentit të kompanisë z. Haki Sinani, pas një beteje të gjatë me një sëmundje të pashërueshme.

Homazhet do të zhvillohen pranë ambienteve të kompanisë ditën e Dielë ora 10:00 – 12:00. Varrimi do të bëhet të Dielën ora 12:00, në Shijak”, thuhet në njoftimin e kompanisë së tij.