Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Dhimbje e madhe! Covid-19 i merr jetën biznesmenit shqiptar, ishte shumë i ri në moshë

Covid-19 i ka marrë jetën një tjetër të riu në Kosovë. Bëhet me dije se ka ndërruar jetën në moshë të re biznesmeni i njohur Faton Hoti. Hoti ishte i infektuar me Covid-19 dhe nuk ia ka dalë të fitojë b etejën me virusin vde kjeprurës.

Lajmin e hidhur e ka bërë me dije deputeti Sami Lushtaku, me anë të një postime në rrjetet sociale, ku i shpreh ngushëllime famijarëve për humbjen e madhe.