Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Detajet rrëqethëse/ Po bënin gara, ja si humbi jetën shqiptari në mënyrë fatale në rrugë

Janë zbardhur të tjera detaje nga aksid enti i rëndë i ndodhur në aksin rrugor Karinë-Peqin.

Aksident i rëndë në Gllarevë, humbin jetën dy persona - Telegrafi

Ku si pa sojë e pë rplasjes së dy motorave, humbi jetën shtetasi 40 vjeçar Shefit Shabani si edhe u pl agos rën dë drejtuesi 52 vjeçar, Y.I.

Sipas dinamikës së ngjarjes, të dy drejtuesit kanë qenë duke bërë garë me njëri-tjetrin kur ka ndodhur për plasja fata le.

Aksident i rëndë në Peran të Podujevës, tetë të lënduar – Lajmi.net