Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Del një tjetër skandal nga Për’Puthen, komentuesit: Atdheu ka puthur edhe Bora Zemanin në buzë/ E harroi Donaldin ajo?

Atdhe Xharavina duket se është lar guar përfundimisht nga Për’puthen dhe këtë e vërtetoi në një farë mënyre më një status të postuar në instagram.

Shumë prej komenteve i su len duke alu duar sikur ka puthur edhe Borën, normalisht që këto komente bazohen nga e shkuara e Atdheut, i cili ka qenë i vetmi nga djemtë që ka gu xuar më shumë për puthjet në buzë.

A thua e ke puthur dhe Borën?!  -i shkruan dikush, një pyetje kjo që i bëhet nga disa komentues.