Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Deklaratë e fortë nga Adi Krasta: Ja si e detyroi Rama pronarin e televizionit ku punoja unë të më hiqte nga puna

Moderatori Adi Krasta ka rrëfyer edhe njëherë tjetër se si u largua nga puna herën e fundit. T eksa fliste në studion e tij “A shoW”, Krasta tha se ishte kryeministri Edi Rama, ai që i tha pronarit të televizionit ku punonte që nëse nuk e largonte atë nga puna, do ta merrte si qëndrim arm iqë sor ndaj qeverisë.

Adi Krasta prezanton për herë të parë vajzën, krejt kundër rregullave, por  me një arsye

Krasta shtoi më tej se rrjedhimisht pronari i televizionit e hoqi, për të ruajtur bizneset e tij.

“Po i tregoja një mikut tim të huaj si më hoqën nga puna herën e fundit. Njeriu më i pushtetshëm në vend, që dihet se është kryeministri i tha pronarit të televizionit ku punoja:

Ti mund ta mbash atë po ne do ta marrim si qëndrim armiqësor ndaj qeverisë. Dhe pronari, për të ruajtur bizneset më hoqi.

Adi Krasta: Çfarë ndodhi në darkën e fundit të sherrit me Edi Ramën –  Lapsi.al