Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Dedikimi special i Albanit per Miriamin na e zbukuroi fundjavën(FOTO)!

Ndonëse ka zgjedhur që mos të publikojë shpesh në rrjetet sociale, paraditen e sotme, këngëtari i njohur, Alban Skënderaj e ka nisur me një dedikim për njeriun e tij më të dashur.

“Pa ty asgjë s’do të ishte e mùndur. Të dua”, ka shkruar ai krah fotove plot diell së bashku me Miriamin.

Kaq ka mjàftuar që ndjékësit ta pëlqejnë këtë postim dhe të lënë një sërë komentesh poshtë tij duke e komplimentuar dyshen.albanskenderaj

Miriami dhe Albani janë përkushtuar gjithë këto kohë në rritjen e fëmijëve të tyre dhe këtë e kanë treguar edhe momentet e ndryshme të ëmbla që ata kanë ndàrë me Duam dhe Ameli.

Vihet re se Miriami nuk ka vendosur grim dhe mahnit me pamjen natyrale.

Pak ditë më parë Miriam Cani zbùloi dhe pamjen e më të voglit të shtëpisë me disa video plot dashuri të krijuara në natyrë.albanskenderaj